• Anasayfa

                          
 
 

 


02124421627

  05322179467 

Partikül Filitre Çözüm Merkezi.


Partikül Temizleme 
Makinaları
Üretim imalat

www.dpfmakina.com

Araç üzerinde hiç bir şey sökmeden  Partikül Filtre Kurum Temizliği ?  Partikül Anjio.

Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat


egzozmarket.com dan Siparişlerinize ait ödemelerinizi 4 farklı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu ödeme seçeneklerinde internet sitesi,mail order, telefon ya da faks üzerinden siparişiniz tarafımıza iletilmiş olmalıdır. 


Siparişinizi oluşturacak ürünleri kategori alt sayfalarında dolaşarak ya da arama fonksiyonu ile bulup belirledikten sonra ALIŞVERİŞ SEPETİ’nize eklemeniz gerekmektedir. Bunun için ürün sayfasında yeralan "Sepete At" butonunu kullanabilirsiniz. 

egzozmarket.com üzerinde siparişini vereceğiniz ürünleri ALIŞVERİŞ SEPETİ’

nize attıktan ve SİPARİŞİMİ TAMAMLA butonuna bastıktan sonra ödeme işlemlerinize başlayabilirsiniz. size ödemenizi hangi yöntemle gerçekleştirmek istediğiniz sorulacaktır. Bu aşamada belirttiğimiz gibi 3 seçeneğiniz bulunmaktadır.

1. ONLINE Kredi Kartıyla Ödeme

Bu aşamadan sonra eğer egzozmarket.com üzerinde kayıtlı bir kullanıcı hesabınız bulunmuyorsa bilgilerinizi girerek üyelik kaydınızı yaptıracaksınız. Üyelik kaydı için email adresi ve şifre yeterli iken siparişinizi size iletebilmemiz için iletişim bilgileriniz eksiksiz olarak sisteme tanıtılmalıdır. egzozmarket.com.’a üye olmak herhangi bir ödeme gerektirmemektedir. Ayrıca hızlı sipariş bölümünden üye olmadanda alabilirsiniz.

Kullanıcı kaydı aşamasından sonra karşınıza gelen sayfada teslimat ve fatura bilgilerinizi eksiksiz olarak girin ve bir sonraki sayfaya devam edin.

Ödeme sayfasında kredi kartı bilgileriniz istenecektir, bu bilgileri yine eksiksiz doldurun. Siparişinize ait tüm detayların listelendiği bu sayfada kontrolünüzü yaptıktan sonra son olarak"SİPARİŞİ ONAYLA" tuşuna basın. Bilgileriniz bu aşamada doğrudan ilgili bankanın SanalPOS sistemi tarafından sorgulanarak ödeme işlemi gerçekleştirilecektir. Kredi kartınız üzerinde gerekli ödeme onaylandığında karşınıza sipariş onayı sayfası gelecek, sistem size bir sipariş takip numarası tanımlayacak ve size siparişinizi özetleyen bir elektronik posta yine sistem tarafından otomatik olarak gönderilecektir. 

Kredi kartı ile ödemek istemiyorsanız, ödeme şeklinizi seçtiğiniz sayfada alt kısımda bulunan "Faks Emri" ve "Havale İle Sipariş" ödeme yöntemlerini de kullanabilirsiniz. 

2. HAVALE / EFT ile Ödeme

Bu yöntem ile yapacağınız ödemelerinizde siparişinin hazırlanması için başlangıç süresi ödemenin ilgili hesaba geçtiği andır. Bu sebeple EFT talimatlarınızda ödemenin hesabımıza işlem yapıldığı anda geçmediğini gözönünde bulundurmalısınız. Havale ödemelerinde ise bu işlem genellikle eş zamanlı olmaktadır. İşleminizi hızlandırmak için ödeme işleminize ait dekontu 0212 4421627  numaralı faksımıza gönderebilir ya da yine dekont bilgisini jpmegzoz@hotmail.com adresine email olarak iletebilirsiniz.

Banka transferi yöntemi ile ödemenizi gerçekleştirmek için egzozmarket.com üzerinde siparişini vereceğiniz ürünleri ALIŞVERİŞ SEPETİ’nize attıktan sonra “HAVALE / EFT ile ödeme yapmak istiyorum” seçeneğini seçmelisiniz. Siparişinizin kaydı böylelikle tarafımıza eksiksiz olarak ulaşmış olacaktır. 
Ödeme sayfasında havale yapacağınız bankayı seçip "Havale ile Sipariş" butonuna tıklayınız.

Banka havalesini gerçekleştiriniz.

Havalenizi gerçekleştirirken sipariş numaranızı belirtmeyi unutmayınız. 

Yapmış olduğunuz havaleler sistem tarafından en geç 1 iş günü içerisinde onaylanmaktadır. 

Havaleniz hesabımıza geçtiğinde size onay maili gönderilecektir, siparişiniz işleme konulacaktır. 

24 saat içerisinde ödemesi gerçekleştirilmemiş havale talimatları otomatik olarak güncellenecek ve varsa ilgili siparişe dair ödeme tutarı değişikliği tarafınıza iletilecektir. Havale talimatını konu alan siparişinizi sisteme belirtmeniz ve işlemi gerçekleştireceğiniz süre içerisinde siparişinizde oluşacak fiyat değişikliklerinden egzozmarket.com sorumlu olmayacak, gerektiği durumlarda sizi güncellemelerden haberdar edecektir.

Havale ya da EFT ile yapılan ödemelerinize ait dekontun mail olarak  jpmegzoz@hotmail.com veya 0212 4421627  numaralı faksımıza gönderilmesi halinde finansal onay işlemleriniz ivedilikle tamamlanacaktır.


Ödeme Ve Ödeme Problemleri

- Malın fiyatı müşterinin malı satın aldığı gün sabitlenir. Bu günden sonra oluşacak kur farkları ya da fiyat artırımları müşteriyi bağlamaz. İade söz konusu olduğunda siparişe konu olan fatura tutarı iade sırasında baz alınır.

- Herhangi bir sebepten ötürü müşteriden fazla para tahsil edilirse, sipariş bedelinden fazlası müşteriye, müşterinin bu durumu  egzozmarket.com  ‘a ibrazından sonra 1 işgünü içinde iade edilir.

- Havale ile satın almalarda sipariş toplam tutarın hesaplarımıza geçtiği tarihte başlar. Havaleye konu olan tüm masraflar müşteriye aittir. Eksik ödeme eksik sipariş anlamına gelmez; siparişin tüm tutarı havale edilmek zorundadır. Aksi takdirde "gönderilen kadar mal" sevkiyatı söz konusu değildir.

- Kredi kartı ile ödemelerde,  egzozmarket.com  ödemenin gerçekleştiği bankanın sebep olduğu sorunların çözümünde müşterilerine azami destek verir. Bununla birlikte provizyon iptali, ücret iadesi vs gibi konularda  egzozmarket.com  'un üzerine düşeni yerine getirmesiyle birlikte, banka prosedürlerinin muhatabı müşterinin kendisidir.

Diğer Problemler

egzozmarket.com  Tüketici Yasasına aykırı olmayan bu koşullar arasında bulunmayan şartlarda Tüketici Yasasını hakem kabul eder.

STEEL
Günün videosu
PARTİKÜL
EGZOZ < > MARKET

 A
NASAYFA
ağır vasıta VAREX
Egzoz
  
 ANASAYFA
YENİ ÜRÜNLER